Kredkowo.com - English version
About Us
1. Opis serwisu

Serwis Kredkowo.pl oferuje usługę gromadzenia zdjęć prac plastycznych dla zarejestrowanych użytkowników. Dodatkowo każdy użytkownik może dodawać swoje prace do prowadzonych konkursów. Celem istnienia serwisu jest zachęcenie dzieci i ich rodziców do rozwijania ważnych umiejętności poprzez rysowanie, malowanie i tworzenie oraz publikowanie swoich prac w serwisie Kredkowo.

2. Zawartość serwisu

Publikowane w serwisie Kredkowo zdjęcia są właśnością ich twórców. Użytkownicy poprzez użytkowanie serwisu Kredkowo.pl akceptują wymóg, aby dodawane prace były ich własnością intelektulaną. Jeżeli dodane prace łamią prawa autorskie, serwis Kredkowo.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a wszelką odpowidzalność za łamanie praw autorskich ponosi użytkownik, który takowe prace dodał do serwisu.

Serwis informatyczny obsługujący serwis Kredkowo.pl oraz wszelkie elementy graficzne serwisu, poza pracami dodanymi przez użytkowników, są właśnością serwisu Kredkowo.pl i ich kopiowanie i rozprowdzanie bez zgody właścicieli serwisu jest zabronione i może być zgłoszone organom policji.

3. Konkursy

Serwis Kredkowo.pl regularnie organizuje konkursy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta w serwisie Kredkowo.pl poprzez rejestrację w serwisie oraz dodanie minimum jednej pracy, związanej z tematem konkursu, do uczestnictwa w nim. Prace mogą być dodawane i oceniane jedynie w okresie trwania konkursu. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oddawać głosy na prace zgłoszone w konkursie. Administratorzy serwisu mają prawo wycofać z konkursu zgłoszne prace, na przykład w sytuacji, gdy zawartość prac nie jest związana z tematyką konkursu. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o fakcie wygranej i na podany adres zostaną wysłane nagrody przyznawane w danym konkursie.

4. Dane personalne

Dane osobowe zgłaszane przez użytkowników podczas rejestracji są utrzymane na serwerach serwisu Kredkowo.pl i nie będą przekazywane żadnym stronom trzecim, bez potwierdzonej zgody użytkowników.